yogurt-kuru
omerozturk
omerozturk
5 ay önce 1 dk okuma ~

Karın Yağlarının Düşmanı Mucizevi Yoğurt Kürü

Dümdüz bir karına sahip olmak herkesin hayalidir. Bunun için ağır diyetler ve egzersizler yaparak karın bölgesinde biriken yağlardan kurtulmaya çalışırız. Ancak çoğu kez bölgesel incelmede başarı sağlayamadığımızdan nokta atışı yapacak kürlere ihtiyaç duyarız. İşte bu araştırmalar sonunda karşımıza en sık çıkan, adeta mucizevi destekçimiz yoğurt kürünün detaylarını bu yazımızda derledik.

Yoğurt kürünü uygulamaya başladığınızda bir hafta içinde değişimi gözünüzle fark edecek ve buna oldukça şaşıracaksınız.

Gece yatmadan 2 saat önce son ara öğün olarak yiyeceğiniz yoğurt kürü, bağırsakları düzenleyerek dolaşım sisteminizi düzenlediği gibi metabolizma hızınızı da arttıracaktır. Özellikle karın bölgesine etki eden bu kür, yağ yakımını hızlandırmaya yardımcı olmaktadır.

Ev yoğurdu kullanarak daha sağlıklı bir hale getirebileceğiniz kürü, imkanınız yoksa hazır yoğurt ile de hazırlayabilirsiniz. Hatta probiyotik yoğurtlar kullanarak dolaşım sisteminize daha yararlı bir hale getirmeniz mümkün.

Yoğurt Kürü Malzemeler

  • 4 kaşık yoğurt
  • 1 çay kaşığı pul biber
  • 1/2 çay kaşığı zencefil
  • 1/2 limonun suyu

Yoğurt Kürü Hazırlanışı Ve Tüketimi

Tüm malzemeleri bir kâsede karıştırarak taze olarak tüketmelisiniz. Bu kürü her gece tüketerek 1 hafta sonunda gözle görünür değişiklik yaşamanız mümkün. Zencefil kullanımı isteğe bağlı olup dilerseniz zencefilsiz de tüketebilirsiniz. 14 gün tüketmenin ardından 1 hafta ara vererek yenileyebileceğiniz bu kürü metabolik rahatsızlığınız var ise doktorunuza danışmadan uygulamanızı asla tavsiye etmiyoruz.

Kürün etkisini gördüğünüzde zayıflama motivasyonunuz da artacaktır. Ancak unutulmamalıdır ki hiçbir kür tek başına zayıflamak için yeterli değildir. Doğru beslenme ve sporla birlikte uygulandığında harika sonuçlar almak kaçınılmaz olacaktır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için kayıt ol veya giriş yap.