Vegeat's Ekşi Krema Ve Soğan Çeşnili Nohut Kaç Kalori

kalori NaN kcal
Vegeat's Ekşi Krema Ve Soğan Çeşnili Nohut

1 Paket ( Cipsig ) için besin değerleri listelenmektedir. İstediğiniz ölçüleri girip besin değerlerini görebilirsiniz.

AKTİVİTELER
diyetcepte
diyetcepte
diyetcepte
diyetcepte

Tüketilen 1 Paket Vegeat's Ekşi Krema Ve Soğan Çeşnili Nohut NaN kaloridir. Yukarıda belirlenen egzersizlerle bu kaloriyi yakabilirsiniz. Kullanılan değerler ortalama bir değer olup, bireyin vücut tipi, yaptığı aktivitenin şiddeti, yaşı vb. bireysel faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Yaptığımız egzersizler kadar yediklerimiz de oldukça önemlidir. Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için dengeli ve doğru beslenmeliyiz.

Vegeat's Ekşi Krema Ve Soğan Çeşnili Nohut Besin Değerleri

Atıştırmalık çeşitlerinden biri olan Vegeat's Ekşi Krema Ve Soğan Çeşnili Nohut hazırlanan paketler içerisinde yer alan ürünün içeriği ve kaç kalori olduğu ise merak edilen konulardan biridir. Vegeat's Ekşi Krema Ve Soğan Çeşnili Nohut kaç kalori soruları için 100 gramında toplam 2016 kalori bulunmaktadır. Porsiyon şeklinde tüketmek isteyen kişiler için 40 gramlık hazırlanan porsiyon ise 806 kaloridir. 1 paket Vegeat's Ekşi Krema Ve Soğan Çeşnili Nohut toplamda NaN kalori içermektedir. İçerisinde yer alan besin değerleri de her gramaj için değişiklik göstermektedir. Oldukça lezzetli olan bu ürün karbonhidrat bakımından da zengin atıştırmalıklardan biridir.

Vegeat's Ekşi Krema Ve Soğan Çeşnili Nohut günlük besin değeri 100 gram üzerinden belirlenmiştir. Karbonhidrat oranı 53.9, protein 10.6, şeker 5.1, doymuş yağ 3.6, yağ 23.6 olarak hazırlanmıştır. Diyet listeleri içerisinde yer alan bu ürün kişilerin günlük alması gereken kalori ihtiyacına göre değişiklik göstermektedir. Bu ürün diyet listelerinde atıştırmalık olarak tercih edilmektedir.

  • 1 Paket Vegeat's Ekşi Krema Ve Soğan Çeşnili Nohut NaN kaloridir. (Cipsi gr olarak hazırlanmıştır.)
  • 100 Gram Vegeat's Ekşi Krema Ve Soğan Çeşnili Nohut 2016 kaloridir. (100 gr olarak hazırlanmıştır.)
Cips Kategorisi
Karşılaştır
0/4 Göster
Besin değerleri
Besin 100 gr Paket
Lif (g) 5.8 NaN
Karbonhidrat (g) 53.9 NaN
Doymuş yağ (g) 3.6 NaN
Enerji (kcal) 2016 NaN
Şeker (g) 5.1 NaN
Tuz (g) 2.1 NaN
Enerji (kJ) 482 NaN
Yağ (g) 23.6 NaN
Protein (g) 10.6 NaN
Trans yağ (g) 0.05 NaN
Popüler İçerikler
Diyet Nasıl Bozulmaz
Diyet Nasıl Bozulmaz
Diyet 2 Nedir
Diyet 2 Nedir