Albeni Viva Beyaz Çikolata Kaplamalı Kaç Kalori

kalori NaN kcal
Albeni  Viva Beyaz Çikolata Kaplamalı

1 Paket ( Barg ) için besin değerleri listelenmektedir. İstediğiniz ölçüleri girip besin değerlerini görebilirsiniz.

AKTİVİTELER
diyetcepte
diyetcepte
diyetcepte
diyetcepte

Tüketilen 1 Paket Albeni Viva Beyaz Çikolata Kaplamalı NaN kaloridir. Yukarıda belirlenen egzersizlerle bu kaloriyi yakabilirsiniz. Kullanılan değerler ortalama bir değer olup, bireyin vücut tipi, yaptığı aktivitenin şiddeti, yaşı vb. bireysel faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Yaptığımız egzersizler kadar yediklerimiz de oldukça önemlidir. Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için dengeli ve doğru beslenmeliyiz.

Albeni Viva Beyaz Çikolata Kaplamalı Besin Değerleri

Atıştırmalık çeşitlerinden biri olan Albeni Viva Beyaz Çikolata Kaplamalı hazırlanan paketler içerisinde yer alan ürünün içeriği ve kaç kalori olduğu ise merak edilen konulardan biridir. Albeni Viva Beyaz Çikolata Kaplamalı kaç kalori soruları için 100 gramında toplam 151 kalori bulunmaktadır. Porsiyon şeklinde tüketmek isteyen kişiler için 40 gramlık hazırlanan porsiyon ise 60 kaloridir. 1 paket Albeni Viva Beyaz Çikolata Kaplamalı toplamda NaN kalori içermektedir. İçerisinde yer alan besin değerleri de her gramaj için değişiklik göstermektedir. Oldukça lezzetli olan bu ürün karbonhidrat bakımından da zengin atıştırmalıklardan biridir.

Albeni Viva Beyaz Çikolata Kaplamalı günlük besin değeri 100 gram üzerinden belirlenmiştir. Karbonhidrat oranı 18.0, protein 1.4, şeker 14.0, doymuş yağ 4.5, yağ 8.2 olarak hazırlanmıştır. Diyet listeleri içerisinde yer alan bu ürün kişilerin günlük alması gereken kalori ihtiyacına göre değişiklik göstermektedir. Bu ürün diyet listelerinde atıştırmalık olarak tercih edilmektedir.

  • 1 Paket Albeni Viva Beyaz Çikolata Kaplamalı NaN kaloridir. (Bar gr olarak hazırlanmıştır.)
  • 100 Gram Albeni Viva Beyaz Çikolata Kaplamalı 151 kaloridir. (100 gr olarak hazırlanmıştır.)
Çikolata Kategorisi
Karşılaştır
0/4 Göster
Besin değerleri
Besin 100 gr Paket
Lif (g) 0.3 NaN
Karbonhidrat (g) 18 NaN
Doymuş yağ (g) 4.5 NaN
Enerji (kcal) 151 NaN
Şeker (g) 14 NaN
Tuz (g) 0.1 NaN
Enerji (kJ) 632.2 NaN
Yağ (g) 8.2 NaN
Protein (g) 1.4 NaN
Trans yağ (g) 0.16 NaN
Popüler İçerikler
Diyet Nasıl Bozulmaz
Diyet Nasıl Bozulmaz
Diyet 2 Nedir
Diyet 2 Nedir