Tadım Kavrulmuş Fındık Kaç Kalori

kalori NaN kcal
Tadım Kavrulmuş Fındık

1 Paket ( İçig ) için besin değerleri listelenmektedir. İstediğiniz ölçüleri girip besin değerlerini görebilirsiniz.

AKTİVİTELER
diyetcepte
diyetcepte
diyetcepte
diyetcepte

Tüketilen 1 Paket Tadım Kavrulmuş Fındık NaN kaloridir. Yukarıda belirlenen egzersizlerle bu kaloriyi yakabilirsiniz. Kullanılan değerler ortalama bir değer olup, bireyin vücut tipi, yaptığı aktivitenin şiddeti, yaşı vb. bireysel faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Yaptığımız egzersizler kadar yediklerimiz de oldukça önemlidir. Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için dengeli ve doğru beslenmeliyiz.

Tadım Kavrulmuş Fındık Besin Değerleri

Atıştırmalık çeşitlerinden biri olan Tadım Kavrulmuş Fındık hazırlanan paketler içerisinde yer alan ürünün içeriği ve kaç kalori olduğu ise merak edilen konulardan biridir. Tadım Kavrulmuş Fındık kaç kalori soruları için 100 gramında toplam 679 kalori bulunmaktadır. Porsiyon şeklinde tüketmek isteyen kişiler için 40 gramlık hazırlanan porsiyon ise 272 kaloridir. 1 paket Tadım Kavrulmuş Fındık toplamda NaN kalori içermektedir. İçerisinde yer alan besin değerleri de her gramaj için değişiklik göstermektedir. Oldukça lezzetli olan bu ürün protein bakımından da zengin atıştırmalıklardan biridir.

Tadım Kavrulmuş Fındık günlük besin değeri 100 gram üzerinden belirlenmiştir. Karbonhidrat oranı 11.4, protein 16.6, şeker 6.7, doymuş yağ 5.1, yağ 61.5 olarak hazırlanmıştır. Diyet listeleri içerisinde yer alan bu ürün kişilerin günlük alması gereken kalori ihtiyacına göre değişiklik göstermektedir. Bu ürün diyet listelerinde atıştırmalık olarak tercih edilmektedir.

  • 1 Paket Tadım Kavrulmuş Fındık NaN kaloridir. (İçi gr olarak hazırlanmıştır.)
  • 100 Gram Tadım Kavrulmuş Fındık 679 kaloridir. (100 gr olarak hazırlanmıştır.)
Kuruyemiş Kategorisi
Karşılaştır
0/4 Göster
Besin değerleri
Besin 100 gr Paket
Karbonhidrat (g) 11.4 NaN
Doymuş yağ (g) 5.1 NaN
Enerji (kcal) 679 NaN
Şeker (g) 6.7 NaN
Tuz (g) 0 NaN
Enerji (kJ) 2805 NaN
Yağ (g) 61.5 NaN
Protein (g) 16.6 NaN
Popüler İçerikler
Diyet Nasıl Bozulmaz
Diyet Nasıl Bozulmaz
Diyet 2 Nedir
Diyet 2 Nedir