Olips Mini Mints Nane Mentol Aromalı Şekerleme Kaç Kalori

kalori 28 kcal
Olips Mini Mints Nane Mentol Aromalı Şekerleme

1 Paket ( 12g ) için besin değerleri listelenmektedir. İstediğiniz ölçüleri girip besin değerlerini görebilirsiniz.

AKTİVİTELER
diyetcepte
diyetcepte
diyetcepte
diyetcepte

Tüketilen 1 Paket Olips Mini Mints Nane Mentol Aromalı Şekerleme 28 kaloridir. Yukarıda belirlenen egzersizlerle bu kaloriyi yakabilirsiniz. Kullanılan değerler ortalama bir değer olup, bireyin vücut tipi, yaptığı aktivitenin şiddeti, yaşı vb. bireysel faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Yaptığımız egzersizler kadar yediklerimiz de oldukça önemlidir. Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için dengeli ve doğru beslenmeliyiz.

Olips Mini Mints Nane Mentol Aromalı Şekerleme Besin Değerleri

Atıştırmalık çeşitlerinden biri olan Olips Mini Mints Nane Mentol Aromalı Şekerleme hazırlanan paketler içerisinde yer alan ürünün içeriği ve kaç kalori olduğu ise merak edilen konulardan biridir. Olips Mini Mints Nane Mentol Aromalı Şekerleme kaç kalori soruları için 100 gramında toplam 234 kalori bulunmaktadır. Porsiyon şeklinde tüketmek isteyen kişiler için 40 gramlık hazırlanan porsiyon ise 94 kaloridir. 1 paket Olips Mini Mints Nane Mentol Aromalı Şekerleme toplamda 28 kalori içermektedir. İçerisinde yer alan besin değerleri de her gramaj için değişiklik göstermektedir. Oldukça lezzetli olan bu ürün karbonhidrat bakımından da zengin atıştırmalıklardan biridir.

Olips Mini Mints Nane Mentol Aromalı Şekerleme günlük besin değeri 100 gram üzerinden belirlenmiştir. Karbonhidrat oranı 97.0, protein 0.0, şeker 0.0, doymuş yağ 0.0, yağ 0.1 olarak hazırlanmıştır. Diyet listeleri içerisinde yer alan bu ürün kişilerin günlük alması gereken kalori ihtiyacına göre değişiklik göstermektedir. Bu ürün diyet listelerinde atıştırmalık olarak tercih edilmektedir.

  • 1 Paket Olips Mini Mints Nane Mentol Aromalı Şekerleme 28 kaloridir. (12 gr olarak hazırlanmıştır.)
  • 100 Gram Olips Mini Mints Nane Mentol Aromalı Şekerleme 234 kaloridir. (100 gr olarak hazırlanmıştır.)
Şeker Kategorisi
Karşılaştır
0/4 Göster
Besin değerleri
Besin 100 gr Paket
Karbonhidrat (g) 97 11.64
Doymuş yağ (g) 0 0
Enerji (kcal) 234 28.08
Şeker (g) 0 0
Tuz (g) 0 0
Enerji (kJ) 973 116.76
Yağ (g) 0.1 0.01
Protein (g) 0 0
Popüler İçerikler
Diyet Nasıl Bozulmaz
Diyet Nasıl Bozulmaz
Diyet 2 Nedir
Diyet 2 Nedir