Olips Ice Tea Çay Ve Limon Aromalı Kaç Kalori

kalori 3 kcal
Olips Ice Tea Çay Ve Limon Aromalı

1 Paket ( 28g ) için besin değerleri listelenmektedir. İstediğiniz ölçüleri girip besin değerlerini görebilirsiniz.

AKTİVİTELER
diyetcepte
diyetcepte
diyetcepte
diyetcepte

Tüketilen 1 Paket Olips Ice Tea Çay Ve Limon Aromalı 3 kaloridir. Yukarıda belirlenen egzersizlerle bu kaloriyi yakabilirsiniz. Kullanılan değerler ortalama bir değer olup, bireyin vücut tipi, yaptığı aktivitenin şiddeti, yaşı vb. bireysel faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Yaptığımız egzersizler kadar yediklerimiz de oldukça önemlidir. Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için dengeli ve doğru beslenmeliyiz.

Olips Ice Tea Çay Ve Limon Aromalı Besin Değerleri

Atıştırmalık çeşitlerinden biri olan Olips Ice Tea Çay Ve Limon Aromalı hazırlanan paketler içerisinde yer alan ürünün içeriği ve kaç kalori olduğu ise merak edilen konulardan biridir. Olips Ice Tea Çay Ve Limon Aromalı kaç kalori soruları için 100 gramında toplam 11 kalori bulunmaktadır. Porsiyon şeklinde tüketmek isteyen kişiler için 40 gramlık hazırlanan porsiyon ise 4 kaloridir. 1 paket Olips Ice Tea Çay Ve Limon Aromalı toplamda 3 kalori içermektedir. İçerisinde yer alan besin değerleri de her gramaj için değişiklik göstermektedir. Oldukça lezzetli olan bu ürün karbonhidrat bakımından da zengin atıştırmalıklardan biridir.

Olips Ice Tea Çay Ve Limon Aromalı günlük besin değeri 100 gram üzerinden belirlenmiştir. Karbonhidrat oranı 2.7, protein 0.0, şeker 2.1, doymuş yağ 0.0, yağ 0.0 olarak hazırlanmıştır. Diyet listeleri içerisinde yer alan bu ürün kişilerin günlük alması gereken kalori ihtiyacına göre değişiklik göstermektedir. Bu ürün diyet listelerinde atıştırmalık olarak tercih edilmektedir.

  • 1 Paket Olips Ice Tea Çay Ve Limon Aromalı 3 kaloridir. (28 gr olarak hazırlanmıştır.)
  • 100 Gram Olips Ice Tea Çay Ve Limon Aromalı 11 kaloridir. (100 gr olarak hazırlanmıştır.)
Şeker Kategorisi
Karşılaştır
0/4 Göster
Besin değerleri
Besin 100 gr Paket
Karbonhidrat (g) 2.7 0.76
Doymuş yağ (g) 0 0
Vitamin B6 (mg) 0.2 0.06
Enerji (kcal) 11 3.08
Şeker (g) 2.1 0.59
Tuz (g) 0 0
Enerji (kJ) 45 12.6
Yağ (g) 0 0
Protein (g) 0 0
Popüler İçerikler
Diyet Nasıl Bozulmaz
Diyet Nasıl Bozulmaz
Diyet 2 Nedir
Diyet 2 Nedir