Noi Egebademi Çiğ Badem Kaç Kalori

kalori 0 kcal
Noi Egebademi Çiğ Badem

1 Paket ( 140g ) için besin değerleri listelenmektedir. İstediğiniz ölçüleri girip besin değerlerini görebilirsiniz.

AKTİVİTELER
diyetcepte
diyetcepte
diyetcepte
diyetcepte

Tüketilen 1 Paket Noi Egebademi Çiğ Badem 0 kaloridir. Yukarıda belirlenen egzersizlerle bu kaloriyi yakabilirsiniz. Kullanılan değerler ortalama bir değer olup, bireyin vücut tipi, yaptığı aktivitenin şiddeti, yaşı vb. bireysel faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Yaptığımız egzersizler kadar yediklerimiz de oldukça önemlidir. Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için dengeli ve doğru beslenmeliyiz.

Noi Egebademi Çiğ Badem Besin Değerleri

Atıştırmalık çeşitlerinden biri olan Noi Egebademi Çiğ Badem hazırlanan paketler içerisinde yer alan ürünün içeriği ve kaç kalori olduğu ise merak edilen konulardan biridir. Noi Egebademi Çiğ Badem kaç kalori soruları için 100 gramında toplam 0 kalori bulunmaktadır. Porsiyon şeklinde tüketmek isteyen kişiler için 40 gramlık hazırlanan porsiyon ise 0 kaloridir. 1 paket Noi Egebademi Çiğ Badem toplamda 0 kalori içermektedir. İçerisinde yer alan besin değerleri de her gramaj için değişiklik göstermektedir. Oldukça lezzetli olan bu ürün yağ bakımından da zengin atıştırmalıklardan biridir.

Noi Egebademi Çiğ Badem günlük besin değeri 100 gram üzerinden belirlenmiştir. Karbonhidrat oranı 0.0, protein 0.0, şeker 0.0, doymuş yağ 0.0, yağ 0.0 olarak hazırlanmıştır. Diyet listeleri içerisinde yer alan bu ürün kişilerin günlük alması gereken kalori ihtiyacına göre değişiklik göstermektedir. Bu ürün diyet listelerinde atıştırmalık olarak tercih edilmektedir.

  • 1 Paket Noi Egebademi Çiğ Badem 0 kaloridir. (140 gr olarak hazırlanmıştır.)
  • 100 Gram Noi Egebademi Çiğ Badem 0 kaloridir. (100 gr olarak hazırlanmıştır.)
Kuru Meyve Kategorisi
Karşılaştır
0/4 Göster
Besin değerleri
Besin 100 gr Paket
Karbonhidrat (g) 0 0
Doymuş yağ (g) 0 0
Enerji (kcal) 0 0
Şeker (g) 0 0
Tuz (g) 0 0
Enerji (kJ) 0 0
Yağ (g) 0 0
Protein (g) 0 0
Popüler İçerikler
Diyet Nasıl Bozulmaz
Diyet Nasıl Bozulmaz
Diyet 2 Nedir
Diyet 2 Nedir