Nestle Classic Antep Fıstıklı Sütlü Kare Kaç Kalori

kalori NaN kcal
Nestle Classic Antep Fıstıklı Sütlü Kare

1 Paket ( Çikolatag ) için besin değerleri listelenmektedir. İstediğiniz ölçüleri girip besin değerlerini görebilirsiniz.

AKTİVİTELER
diyetcepte
diyetcepte
diyetcepte
diyetcepte

Tüketilen 1 Paket Nestle Classic Antep Fıstıklı Sütlü Kare NaN kaloridir. Yukarıda belirlenen egzersizlerle bu kaloriyi yakabilirsiniz. Kullanılan değerler ortalama bir değer olup, bireyin vücut tipi, yaptığı aktivitenin şiddeti, yaşı vb. bireysel faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Yaptığımız egzersizler kadar yediklerimiz de oldukça önemlidir. Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için dengeli ve doğru beslenmeliyiz.

Nestle Classic Antep Fıstıklı Sütlü Kare Besin Değerleri

Atıştırmalık çeşitlerinden biri olan Nestle Classic Antep Fıstıklı Sütlü Kare hazırlanan paketler içerisinde yer alan ürünün içeriği ve kaç kalori olduğu ise merak edilen konulardan biridir. Nestle Classic Antep Fıstıklı Sütlü Kare kaç kalori soruları için 100 gramında toplam 551 kalori bulunmaktadır. Porsiyon şeklinde tüketmek isteyen kişiler için 40 gramlık hazırlanan porsiyon ise 220 kaloridir. 1 paket Nestle Classic Antep Fıstıklı Sütlü Kare toplamda NaN kalori içermektedir. İçerisinde yer alan besin değerleri de her gramaj için değişiklik göstermektedir. Oldukça lezzetli olan bu ürün karbonhidrat bakımından da zengin atıştırmalıklardan biridir.

Nestle Classic Antep Fıstıklı Sütlü Kare günlük besin değeri 100 gram üzerinden belirlenmiştir. Karbonhidrat oranı 51.0, protein 10.0, şeker 48.0, doymuş yağ 18.0, yağ 33.0 olarak hazırlanmıştır. Diyet listeleri içerisinde yer alan bu ürün kişilerin günlük alması gereken kalori ihtiyacına göre değişiklik göstermektedir. Bu ürün diyet listelerinde atıştırmalık olarak tercih edilmektedir.

  • 1 Paket Nestle Classic Antep Fıstıklı Sütlü Kare NaN kaloridir. (Çikolata gr olarak hazırlanmıştır.)
  • 100 Gram Nestle Classic Antep Fıstıklı Sütlü Kare 551 kaloridir. (100 gr olarak hazırlanmıştır.)
Çikolata Kategorisi
Karşılaştır
0/4 Göster
Besin değerleri
Besin 100 gr Paket
Lif (g) 2.6 NaN
Karbonhidrat (g) 51 NaN
Doymuş yağ (g) 18 NaN
Enerji (kcal) 551 NaN
Şeker (g) 48 NaN
Tuz (g) 0.4 NaN
Enerji (kJ) 2297 NaN
Yağ (g) 33 NaN
Protein (g) 10 NaN
Popüler İçerikler
Diyet Nasıl Bozulmaz
Diyet Nasıl Bozulmaz
Diyet 2 Nedir
Diyet 2 Nedir