Haribo Mega Roulette Meyve Aromalı Yumuşak Kaç Kalori

kalori NaN kcal
Haribo Mega Roulette Meyve Aromalı Yumuşak

1 Paket ( Şekerlemeg ) için besin değerleri listelenmektedir. İstediğiniz ölçüleri girip besin değerlerini görebilirsiniz.

AKTİVİTELER
diyetcepte
diyetcepte
diyetcepte
diyetcepte

Tüketilen 1 Paket Haribo Mega Roulette Meyve Aromalı Yumuşak NaN kaloridir. Yukarıda belirlenen egzersizlerle bu kaloriyi yakabilirsiniz. Kullanılan değerler ortalama bir değer olup, bireyin vücut tipi, yaptığı aktivitenin şiddeti, yaşı vb. bireysel faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Yaptığımız egzersizler kadar yediklerimiz de oldukça önemlidir. Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için dengeli ve doğru beslenmeliyiz.

Haribo Mega Roulette Meyve Aromalı Yumuşak Besin Değerleri

Atıştırmalık çeşitlerinden biri olan Haribo Mega Roulette Meyve Aromalı Yumuşak hazırlanan paketler içerisinde yer alan ürünün içeriği ve kaç kalori olduğu ise merak edilen konulardan biridir. Haribo Mega Roulette Meyve Aromalı Yumuşak kaç kalori soruları için 100 gramında toplam 336 kalori bulunmaktadır. Porsiyon şeklinde tüketmek isteyen kişiler için 40 gramlık hazırlanan porsiyon ise 134 kaloridir. 1 paket Haribo Mega Roulette Meyve Aromalı Yumuşak toplamda NaN kalori içermektedir. İçerisinde yer alan besin değerleri de her gramaj için değişiklik göstermektedir. Oldukça lezzetli olan bu ürün karbonhidrat bakımından da zengin atıştırmalıklardan biridir.

Haribo Mega Roulette Meyve Aromalı Yumuşak günlük besin değeri 100 gram üzerinden belirlenmiştir. Karbonhidrat oranı 75.2, protein 7.1, şeker 47.3, doymuş yağ 0.1, yağ 0.1 olarak hazırlanmıştır. Diyet listeleri içerisinde yer alan bu ürün kişilerin günlük alması gereken kalori ihtiyacına göre değişiklik göstermektedir. Bu ürün diyet listelerinde atıştırmalık olarak tercih edilmektedir.

  • 1 Paket Haribo Mega Roulette Meyve Aromalı Yumuşak NaN kaloridir. (Şekerleme gr olarak hazırlanmıştır.)
  • 100 Gram Haribo Mega Roulette Meyve Aromalı Yumuşak 336 kaloridir. (100 gr olarak hazırlanmıştır.)
Şeker Kategorisi
Karşılaştır
0/4 Göster
Besin değerleri
Besin 100 gr Paket
Karbonhidrat (g) 75.2 NaN
Doymuş yağ (g) 0.1 NaN
Enerji (kcal) 336 NaN
Şeker (g) 47.3 NaN
Tuz (g) 0.05 NaN
Enerji (kJ) 1404 NaN
Yağ (g) 0.1 NaN
Protein (g) 7.1 NaN
Popüler İçerikler
Diyet Nasıl Bozulmaz
Diyet Nasıl Bozulmaz
Diyet 2 Nedir
Diyet 2 Nedir