Gong Pops Mısır Ve Pirinç Patlağı Kaç Kalori

kalori NaN kcal
Gong Pops Mısır Ve Pirinç Patlağı

1 Paket ( Sadeg ) için besin değerleri listelenmektedir. İstediğiniz ölçüleri girip besin değerlerini görebilirsiniz.

AKTİVİTELER
diyetcepte
diyetcepte
diyetcepte
diyetcepte

Tüketilen 1 Paket Gong Pops Mısır Ve Pirinç Patlağı NaN kaloridir. Yukarıda belirlenen egzersizlerle bu kaloriyi yakabilirsiniz. Kullanılan değerler ortalama bir değer olup, bireyin vücut tipi, yaptığı aktivitenin şiddeti, yaşı vb. bireysel faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Yaptığımız egzersizler kadar yediklerimiz de oldukça önemlidir. Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için dengeli ve doğru beslenmeliyiz.

Gong Pops Mısır Ve Pirinç Patlağı Besin Değerleri

Atıştırmalık çeşitlerinden biri olan Gong Pops Mısır Ve Pirinç Patlağı hazırlanan paketler içerisinde yer alan ürünün içeriği ve kaç kalori olduğu ise merak edilen konulardan biridir. Gong Pops Mısır Ve Pirinç Patlağı kaç kalori soruları için 100 gramında toplam 494 kalori bulunmaktadır. Porsiyon şeklinde tüketmek isteyen kişiler için 40 gramlık hazırlanan porsiyon ise 198 kaloridir. 1 paket Gong Pops Mısır Ve Pirinç Patlağı toplamda NaN kalori içermektedir. İçerisinde yer alan besin değerleri de her gramaj için değişiklik göstermektedir. Oldukça lezzetli olan bu ürün karbonhidrat bakımından da zengin atıştırmalıklardan biridir.

Gong Pops Mısır Ve Pirinç Patlağı günlük besin değeri 100 gram üzerinden belirlenmiştir. Karbonhidrat oranı 66.0, protein 5.2, şeker 0.0, doymuş yağ 11.0, yağ 23.0 olarak hazırlanmıştır. Diyet listeleri içerisinde yer alan bu ürün kişilerin günlük alması gereken kalori ihtiyacına göre değişiklik göstermektedir. Bu ürün diyet listelerinde atıştırmalık olarak tercih edilmektedir.

  • 1 Paket Gong Pops Mısır Ve Pirinç Patlağı NaN kaloridir. (Sade gr olarak hazırlanmıştır.)
  • 100 Gram Gong Pops Mısır Ve Pirinç Patlağı 494 kaloridir. (100 gr olarak hazırlanmıştır.)
Cips Kategorisi
Karşılaştır
0/4 Göster
Besin değerleri
Besin 100 gr Paket
Lif (g) 2.9 NaN
Karbonhidrat (g) 66 NaN
Doymuş yağ (g) 11 NaN
Enerji (kcal) 494 NaN
Sodyum (g) 0.6 NaN
Şeker (g) 0 NaN
Tuz (g) 1.5 NaN
Enerji (kJ) 2069 NaN
Yağ (g) 23 NaN
Protein (g) 5.2 NaN
Trans yağ (g) 0 NaN
Popüler İçerikler
Diyet Nasıl Bozulmaz
Diyet Nasıl Bozulmaz
Diyet 2 Nedir
Diyet 2 Nedir