Burçak Sütlü Kakaolu Kremalı Yulaflı Kaç Kalori

kalori NaN kcal
Burçak Sütlü Kakaolu Kremalı Yulaflı

1 Paket ( Bisküvig ) için besin değerleri listelenmektedir. İstediğiniz ölçüleri girip besin değerlerini görebilirsiniz.

AKTİVİTELER
diyetcepte
diyetcepte
diyetcepte
diyetcepte

Tüketilen 1 Paket Burçak Sütlü Kakaolu Kremalı Yulaflı NaN kaloridir. Yukarıda belirlenen egzersizlerle bu kaloriyi yakabilirsiniz. Kullanılan değerler ortalama bir değer olup, bireyin vücut tipi, yaptığı aktivitenin şiddeti, yaşı vb. bireysel faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Yaptığımız egzersizler kadar yediklerimiz de oldukça önemlidir. Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için dengeli ve doğru beslenmeliyiz.

Burçak Sütlü Kakaolu Kremalı Yulaflı Besin Değerleri

Atıştırmalık çeşitlerinden biri olan Burçak Sütlü Kakaolu Kremalı Yulaflı hazırlanan paketler içerisinde yer alan ürünün içeriği ve kaç kalori olduğu ise merak edilen konulardan biridir. Burçak Sütlü Kakaolu Kremalı Yulaflı kaç kalori soruları için 100 gramında toplam 480 kalori bulunmaktadır. Porsiyon şeklinde tüketmek isteyen kişiler için 40 gramlık hazırlanan porsiyon ise 192 kaloridir. 1 paket Burçak Sütlü Kakaolu Kremalı Yulaflı toplamda NaN kalori içermektedir. İçerisinde yer alan besin değerleri de her gramaj için değişiklik göstermektedir. Oldukça lezzetli olan bu ürün karbonhidrat bakımından da zengin atıştırmalıklardan biridir.

Burçak Sütlü Kakaolu Kremalı Yulaflı günlük besin değeri 100 gram üzerinden belirlenmiştir. Karbonhidrat oranı 60.0, protein 7.5, şeker 26.0, doymuş yağ 11.0, yağ 22.0 olarak hazırlanmıştır. Diyet listeleri içerisinde yer alan bu ürün kişilerin günlük alması gereken kalori ihtiyacına göre değişiklik göstermektedir. Bu ürün diyet listelerinde atıştırmalık olarak tercih edilmektedir.

  • 1 Paket Burçak Sütlü Kakaolu Kremalı Yulaflı NaN kaloridir. (Bisküvi gr olarak hazırlanmıştır.)
  • 100 Gram Burçak Sütlü Kakaolu Kremalı Yulaflı 480 kaloridir. (100 gr olarak hazırlanmıştır.)
Bisküvi Kategorisi
Karşılaştır
0/4 Göster
Besin değerleri
Besin 100 gr Paket
Lif (g) 5 NaN
Karbonhidrat (g) 60 NaN
Doymuş yağ (g) 11 NaN
Enerji (kcal) 480 NaN
Şeker (g) 26 NaN
Tuz (g) 0.55 NaN
Enerji (kJ) 2009 NaN
Yağ (g) 22 NaN
Protein (g) 7.5 NaN
Trans yağ (g) 0 NaN
Popüler İçerikler
Diyet Nasıl Bozulmaz
Diyet Nasıl Bozulmaz
Diyet 2 Nedir
Diyet 2 Nedir