Çerkez Peyniri Kaç Kalori

kalori 0 kcal
Çerkez Peyniri

1 Dilim (Kalın) ( 35g ) için besin değerleri listelenmektedir. İstediğiniz ölçüleri girip besin değerlerini görebilirsiniz.

AKTİVİTELER
diyetcepte
diyetcepte
diyetcepte
diyetcepte

Tüketilen 1 Dilim (Kalın) Çerkez Peyniri 0 kaloridir. Yukarıda belirlenen egzersizlerle bu kaloriyi yakabilirsiniz. Kullanılan değerler ortalama bir değer olup, bireyin vücut tipi, yaptığı aktivitenin şiddeti, yaşı vb. bireysel faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Yaptığımız egzersizler kadar yediklerimiz de oldukça önemlidir. Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için dengeli ve doğru beslenmeliyiz.

Çerkez Peyniri Besin Değerleri

Kahvaltılık çeşitlerinden biri olan Çerkez Peyniri hazırlanan paketler içerisinde yer alan ürünün içeriği ve kaç kalori olduğu ise merak edilen konulardan biridir. Çerkez Peyniri kaç kalori soruları için 100 gramında toplam 0 kalori bulunmaktadır. Porsiyon şeklinde tüketmek isteyen kişiler için 40 gramlık hazırlanan porsiyon ise 0 kaloridir. 1 paket Çerkez Peyniri toplamda 0 kalori içermektedir. İçerisinde yer alan besin değerleri de her gramaj için değişiklik göstermektedir. Oldukça lezzetli olan bu ürün yağ bakımından da zengin kahvaltılıklardan biridir.

Çerkez Peyniri günlük besin değeri 100 gram üzerinden belirlenmiştir. Karbonhidrat oranı 0.0, protein 0.0, yağ 0.0 olarak hazırlanmıştır. Diyet listeleri içerisinde yer alan bu ürün kişilerin günlük alması gereken kalori ihtiyacına göre değişiklik göstermektedir. Bu ürün diyet listelerinde kahvaltılık olarak tercih edilmektedir.

  • 1 Dilim (Kalın) Çerkez Peyniri 0 kaloridir. (35 gr olarak hazırlanmıştır.)
  • 1 Dilim (Orta) Çerkez Peyniri 0 kaloridir. (30 gr olarak hazırlanmıştır.)
  • 1 Dilim (İnce) Çerkez Peyniri 0 kaloridir. (25 gr olarak hazırlanmıştır.)
  • 100 Gram Çerkez Peyniri 0 kaloridir. (100 gr olarak hazırlanmıştır.)
Peynir Kategorisi
Karşılaştır
0/4 Göster
Besin değerleri
Besin 100 gr Dilim (Kalın)
Karbonhidrat (g) 0 0
Doymuş yağ (g) 0 0
Enerji (kcal) 0 0
Şeker (g) 0 0
Tuz (g) 0 0
Enerji (kJ) 0 0
Yağ (g) 0 0
Protein (g) 0 0
Popüler İçerikler
Diyet Nasıl Bozulmaz
Diyet Nasıl Bozulmaz
Diyet 2 Nedir
Diyet 2 Nedir